Menu
Hjemmekampe
August 2020
8.
lørdag
13.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Søvind GIF
Juelsmindehallen
15.
lørdag
10.15
Skjold SS/Juelsminde IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Juelsmindehallen
Gauerslund IF
Juelsmindehallen
17.
mandag
19.00
Juelsminde IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Juelsmindehallen
Hatting-Torsted Fodbold
Juelsmindehallen
19.
onsdag
18.00
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Juelsmindehallen
Sammenholdet
Juelsmindehallen
20.
torsdag
18.00
Julesminde IF/SS Skjold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Glud Stadion
FB Fodbold
Glud Stadion
22.
lørdag
10.00
Juelsminde IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Juelsmindehallen
SS Skjold
Juelsmindehallen
22.
lørdag
10.40
Juelsminde IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Juelsmindehallen
Lund IF
Juelsmindehallen
22.
lørdag
15.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 186
Juelsmindehallen
Uldum IF
Juelsmindehallen
25.
tirsdag
19.00
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 186
Juelsmindehallen
Hatting-Torsted Fodbold
Juelsmindehallen
27.
torsdag
18.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Hornsyld IF
Juelsmindehallen
29.
lørdag
10.15
Skjold SS/Juelsminde IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Juelsmindehallen
VejleKHøjen
Juelsmindehallen
29.
lørdag
11.20
Juelsminde IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Juelsmindehallen
Erritsø GIF
Juelsmindehallen
29.
lørdag
13.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Lund IF
Juelsmindehallen
31.
mandag
18.30
Juelsminde IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Juelsmindehallen
Hovedgård IF
Juelsmindehallen
31.
mandag
18.30
Juelsminde IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Juelsmindehallen
Rask Mølle OIF
Juelsmindehallen
31.
mandag
18.45
Juelsminde IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Juelsmindehallen
Lund IF
Juelsmindehallen
September 2020
2.
onsdag
18.00
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Juelsmindehallen
Jelling fS
Juelsmindehallen
5.
lørdag
10.15
Skjold SS/Juelsminde IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Juelsmindehallen
Løsning IF
Juelsmindehallen
6.
søndag
10.00
Juelsminde IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Juelsmindehallen
Andst U&I
Juelsmindehallen
6.
søndag
10.00
Juelsminde IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Juelsmindehallen
Gauerslund IF
Juelsmindehallen
6.
søndag
10.40
Juelsminde IF (1)
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Juelsmindehallen
Gauerslund IF
Juelsmindehallen
6.
søndag
10.40
Juelsminde IF (2)
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Juelsmindehallen
Andst U&I
Juelsmindehallen
6.
søndag
11.00
Julesminde IF/SS Skjold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Glud Stadion
BUF Horsens
Glud Stadion
9.
onsdag
18.00
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Juelsmindehallen
Uldum IF
Juelsmindehallen
12.
lørdag
13.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Horsens fS
Juelsmindehallen
13.
søndag
11.00
Julesminde IF/SS Skjold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Glud Stadion
Vejle FC
Glud Stadion
14.
mandag
18.15
Juelsminde IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Juelsmindehallen
FC Horsens (1)
Juelsmindehallen
16.
onsdag
17.50
Juelsminde IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Juelsmindehallen
Sammenholdet
Juelsmindehallen
16.
onsdag
18.15
Juelsminde IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Juelsmindehallen
Voerladegaard IF
Juelsmindehallen
19.
lørdag
11.45
Juelsminde IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Juelsmindehallen
Hover IF
Juelsmindehallen
21.
mandag
18.00
Juelsminde IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Juelsmindehallen
Rask Mølle OIF
Juelsmindehallen
23.
onsdag
17.45
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Juelsmindehallen
Horsens Freja
Juelsmindehallen
26.
lørdag
10.15
Skjold SS/Juelsminde IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Juelsmindehallen
Jelling fS
Juelsmindehallen
26.
lørdag
11.45
Juelsminde IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Juelsmindehallen
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk
Juelsmindehallen
26.
lørdag
13.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Horsens KFUM
Juelsmindehallen
27.
søndag
11.00
Juelsminde IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Juelsmindehallen
Uldum IF
Juelsmindehallen
27.
søndag
11.00
Julesminde IF/SS Skjold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Glud Stadion
Lunderskov B
Glud Stadion
Oktober 2020
4.
søndag
11.00
Julesminde IF/SS Skjold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Glud Stadion
Horsens fS
Glud Stadion
7.
onsdag
17.15
Juelsminde IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Juelsmindehallen
Hover IF
Juelsmindehallen
7.
onsdag
18.30
Juelsminde IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Hellebjerg Kunstgræs
Hovedgård IF
Hellebjerg Kunstgræs
10.
lørdag
11.45
Juelsminde IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Juelsmindehallen
FB Fodbold
Juelsmindehallen
10.
lørdag
13.30
Juelsminde IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Juelsmindehallen
Hovedgaard IF
Juelsmindehallen
11.
søndag
11.30
Juelsminde IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Juelsmindehallen
HT/SIK
Juelsmindehallen