Menu
Udekampe
August 2020
5.
onsdag
19.00
Brædstrup IF
Herrer
Senior
Herre C / Træningskamp 7:7 • Træningskamp
Brædstrup Stadion
Juelsminde IF
Brædstrup Stadion
10.
mandag
19.00
Hedensted IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Hedensted Stadion
Juelsminde IF
Hedensted Stadion
12.
onsdag
18.00
FB Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Bredsten Stadion
Juelsminde IF
Bredsten Stadion
12.
onsdag
18.00
Vejle FC
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Vestre Stadion
Julesminde IF/SS Skjold
Vestre Stadion
15.
lørdag
15.00
Horsens KFUM
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Bankagerhallen
Juelsminde IF
Bankagerhallen
17.
mandag
18.00
Hover IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Hover Stadion
Juelsminde IF
Hover Stadion
17.
mandag
19.00
Sole IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 186
Øster Snede Stadion
Juelsminde IF
Øster Snede Stadion
18.
tirsdag
18.00
Voerladegaard IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Voerladegård Stadion
Juelsminde IF
Voerladegård Stadion
22.
lørdag
10.00
Bredballe IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Sunset Park, Hældager
5A
Juelsminde IF (1)
Sunset Park, Hældager
5A
22.
lørdag
10.00
Hover IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Sunset Park, Hældager
5B
Juelsminde IF (2)
Sunset Park, Hældager
5B
22.
lørdag
10.40
Sole IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Hover Stadion
Juelsminde IF
Hover Stadion
22.
lørdag
10.40
Hover IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Sunset Park, Hældager
5A
Juelsminde IF (1)
Sunset Park, Hældager
5A
22.
lørdag
10.40
Bredballe IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Sunset Park, Hældager
5B
Juelsminde IF (2)
Sunset Park, Hældager
5B
22.
lørdag
14.30
Jelling fS
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Jelling Stadion (Kunstgræs)
Skjold SS/Juelsminde IF
Jelling Stadion (Kunstgræs)
22.
lørdag
15.30
Hovedgaard IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Hovedgård Stadion
Juelsminde IF
Hovedgård Stadion
23.
søndag
11.30
Fr. KFUM / Fr.FF./ Taulov Skærbæk
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Madsby Enge
Juelsminde IF
Madsby Enge
24.
mandag
18.00
Grønbjerg/L
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
Juelsminde IF
Grønbjerg Stadion / Elkjær Multihus
24.
mandag
19.00
Søvind GIF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Søvind Stadion
Juelsminde IF
Søvind Stadion
26.
onsdag
18.00
Uldum IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Uldum Stadion
Juelsminde IF
Uldum Stadion
26.
onsdag
18.00
Lunderskov B
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Lunderskov Stadion
Julesminde IF/SS Skjold
Lunderskov Stadion
29.
lørdag
10.00
BUF Horsens
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Gadbjerg Stadion
Juelsminde IF
Gadbjerg Stadion
29.
lørdag
10.00
Hover IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Juelsmindehallen
Juelsminde IF
Juelsmindehallen
29.
lørdag
10.40
FC GOG Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Gadbjerg Stadion
Juelsminde IF
Gadbjerg Stadion
30.
søndag
10.00
Seest B
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Seest Idrætspark
Juelsminde IF (1)
Seest Idrætspark
30.
søndag
10.00
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Seest Idrætspark
Juelsminde IF (2)
Seest Idrætspark
30.
søndag
10.40
Seest B
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Seest Idrætspark
Juelsminde IF (2)
Seest Idrætspark
30.
søndag
10.40
Bramdrupdam GIF
Kvinder
U10
U10 Piger C (2011) 5M - Efterår 2020 • Pulje 738
Seest Idrætspark
Juelsminde IF (1)
Seest Idrætspark
30.
søndag
13.00
Hedensted IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 186
Hedensted Stadion
Juelsminde IF
Hedensted Stadion
September 2020
5.
lørdag
10.00
Hundslund IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Hundslund Skole
Juelsminde IF
Hundslund Skole
5.
lørdag
10.40
Stensballe IK
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 5M - Efterår 2020 • Pulje 505
Hundslund Skole
Juelsminde IF
Hundslund Skole
5.
lørdag
12.00
Østbirk IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Trailergaarden-Gantrup Arena
Juelsminde IF
Trailergaarden-Gantrup Arena
5.
lørdag
12.00
Hovedgård IF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Hovedgård Idrætscenter
Juelsminde IF
Hovedgård Idrætscenter
5.
lørdag
15.00
FB Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Nørup Stadion
Juelsminde IF
Nørup Stadion
6.
søndag
13.00
Løsning IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2020 • Pulje 186
Løsning Stadion
Juelsminde IF
Løsning Stadion
7.
mandag
18.30
Horsens KFUM
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Bankagerhallen
Juelsminde IF
Bankagerhallen
9.
onsdag
18.00
HT/SIK
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Hatting Stadion
Juelsminde IF
Hatting Stadion
11.
fredag
18.15
Horsens fS
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Jacobsen Plus - Kunst Arena 1
Julesminde IF/SS Skjold
Jacobsen Plus - Kunst Arena 1
12.
lørdag
10.00
Hover IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Hover Stadion
Skjold SS/Juelsminde IF
Hover Stadion
16.
onsdag
18.00
Skibet IF
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Skibet Stadion
Juelsminde IF
Skibet Stadion
16.
onsdag
18.00
FB Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Nørup Stadion
Julesminde IF/SS Skjold
Nørup Stadion
19.
lørdag
13.00
Søvind GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Søvind Stadion
Juelsminde IF
Søvind Stadion
20.
søndag
12.00
Gauerslund IF
4
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
Skjold SS/Juelsminde IF
5
Danbolig Arena Gauerslund
Bane 2- kamp 11 mands
Dommeromk. Hal 1
26.
lørdag
11.20
Erritsø GIF
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Øster Snede Stadion
Juelsminde IF
Øster Snede Stadion
28.
mandag
17.45
Hovedgaard IF
Herrer
M+40
SOB Horsens - Forår 2020 • A-rækken
Hovedgård Idrætscenter
Juelsminde IF
Hovedgård Idrætscenter
30.
onsdag
18.00
VejleKHøjen
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
Skjold SS/Juelsminde IF
Danisol Park Kunstgræs (Vejle)
Oktober 2020
1.
torsdag
18.00
Rask Mølle OIF
Kvinder
U14
U14 Piger C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 262
Rask Mølle Stadion
Juelsminde IF
Rask Mølle Stadion
1.
torsdag
18.00
FC Horsens
Herrer
U13
U13 Drenge C (2008) 8M - Efterår 2020 • Pulje 92
Designa Arena
Juelsminde IF
Designa Arena
3.
lørdag
10.40
Team HEG
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Harte Stadion
Juelsminde IF
Harte Stadion
3.
lørdag
11.20
Harte G & IF
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 5M - Efterår 2020 • Pulje 663
Harte Stadion
Juelsminde IF
Harte Stadion
3.
lørdag
13.30
Hornsyld IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Hornsyld Idrætscenter
Juelsminde IF
Hornsyld Idrætscenter
4.
søndag
13.00
Hovedgård IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 492
Hovedgård Idrætscenter
Juelsminde IF
Hovedgård Idrætscenter
7.
onsdag
17.45
BUF Horsens
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2020 • Pulje 96
Dagnæs Stadion
Julesminde IF/SS Skjold
Dagnæs Stadion
10.
lørdag
10.30
Løsning IF
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 648
Løsning Stadion
Skjold SS/Juelsminde IF
Løsning Stadion
20.
tirsdag
19.00
Lund IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 40
Lund Stadion
Juelsminde IF
Lund Stadion